All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
  Print view

WTF?
Author Message
PostPosted: Fri Sep 19, 2008 7:00 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
вече е 19 септември, от 23 започва Ликвидационна сесия. Никакви дати на сайта няма, не знам как е в университета, но напоследък забелязвам, че се шири някаква мания да се публикуват ликвидации, поправителни и всякакви сесии според различните критерии и по различно време.
за мен това е супер глупаво и го казвам съвсем сериозно.
не знам защо не се изнесе един списък с всички дати за всички изпити и да се приключва. и какво е това туткане 3 дни преди сесия , никой не знае кога къде да си ходи на изпит, при все, че вече е петък, във вторник започва сесията!!!!!!
време е да се направи нещо по въпроса.

а и какво беше това бързане за записване не ми е ясно изобщо. в крайна сметка пак се разбра, че и другата седмица може да се запише човек и да не бере толкова грижи и да не се тревожи изобщо.

това не е организация , а ДЕорганизация...

Честита първа учебна седмица...аз само се разочаровах :|


Top
 Profile  
 

Re: WTF?
PostPosted: Sat Sep 20, 2008 8:01 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Student wrote:
а и какво беше това бързане за записване не ми е ясно изобщо. в крайна сметка пак се разбра, че и другата седмица може да се запише човек и да не бере толкова грижи и да не се тревожи изобщо.

това не е организация , а ДЕорганизация...

Честита първа учебна седмица...аз само се разочаровах :|


Значи сега за записването и аз имам забележки...

Отивам вчера след лекция към 11ч. ( пуснаха ни по - рано, заради кучешкия студ в А4), най- прилежно си се нареждам на добре оформилата се вече опашчица пред касата и започвам с лек лаф с колегите ми да си чакам реда..
чакаме... чакаме.. и колко да чакаме, станаха 30мин, но нито се излиза от, нито се влиза в тая каса.
Чукам на съседната врата, където се раздават стипендиите, лелката ми отговаря при това с огромно учудване " ама момиченце, тя касата няма да отвори до 13ч, вие не разбрахте ли?"
Излизам, обръщам се към вратата на касата и познайте....
съобщение, че няма да работи в съответния ден и час липсваше!!!


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron