All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
  Print view

Класирания и нещо повече...
Author Message
PostPosted: Wed Jul 29, 2009 1:22 pm 
Имам следните въпроси.Кандидат-студенти приети на първо класиране имат ли право да се откажат от специалността,която са приети и да участват във второ класиране.Другия въпрос,който ме вълнува е дали ако приема да уча това което са ме приели,мога ли на следващата година да се преместя да уча друга специалност.Дали ще трябва да държа изпити,които студентите от другата специалност са държали?
Пример-Приет съм Учителски и след една година искам да се преместя Спортен Мениджмънт.

Благодаря!


Top
  
 

PostPosted: Wed Jul 29, 2009 11:46 pm 
Offline

Joined: Wed Jul 15, 2009 11:43 am
Posts: 8
Да задам и аз въпроса си:
Приета - II-"желание" - "Спортна анимация" - записване на 24.08.09г.
... Исках "Кинезитерапия"- I- во "желание"! Мин.бал- 22.02 , а моят е - 21.36 и записването им е на 25.08.09г.
Ще се запиша на 24.08.09г., но как и кога да предява желание като резерва за "Кинезитерапия" или защото е обща катедра бих могла /какво?/ да направя нещо догодина?
Моля, дайте ми яснота !?!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Sep 03, 2009 12:36 am 
Offline
Site Admin

Joined: Sat Sep 13, 2008 2:47 am
Posts: 52
Location: Sofia, Bulgaria
Колеги, този форум се движи предимно от студентите от НСА за това ако на някой въпрос не сте получили отговор, това е защото ангажиралите се (по собствено желание) студенти не знаят как стоят нещата.

Единственото което аз мога да коментирам в момента е, че спортна анимация и кинезитерапия НЕ СА една катедра! Администрират се от един факултет, но това е съвсем различно нещо.

Известни са някои случаи на преместване от една специалност в друга, но това не е правило и всеки случай се разглежда индивидуално.

_________________
Image


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron