All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous  1, 2
  Print view

Знаете ли за корупцията със изпитите?
Да 68%  68%  [ 25 ]
Не 27%  27%  [ 10 ]
Какво е това корупция? :-) 5%  5%  [ 2 ]
Total votes : 37

Author Message
PostPosted: Sun Oct 12, 2008 2:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Мила, чудя ти се просто на търпението и ентусиазма да обясняваш...
Изказала си моето мнение, но с доста повече думички отколкото аз някога бих го направила....
Харесва ми, че винаги пишеш толкова на място и без заобикалки!
Продължавай да го правиш!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 7:33 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Aug 30, 2008 8:15 pm
Posts: 68
Бре що не си направите една качествена масака 3-чките, хем шоу да гледаме, хем ще удължите живота на клавиатУрите :)

П.с. сега кака Галя ще ме модерира за лошо отношение : ))


Last edited by NR on Mon Oct 13, 2008 9:33 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 7:55 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Малее не бях влизал отдавна. Ама като погледнах анкетата ии се стреснах. Поне за магистратурата няма да ми искат пари като я зпиша следващата година защото ще съм полицай :lol:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 7:56 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Aug 30, 2008 8:15 pm
Posts: 68
тъжно...


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 8:59 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
NR wrote:
П.с. сега кака Галя ще ме модерира за лошо отношение : ))


Твоите писания не ще ги пипна щот мЪ кИЕфиш.. 8)


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 30, 2009 10:04 pm 
Offline

Joined: Sat Sep 13, 2008 9:28 pm
Posts: 10
Брааааааво на колегата"студент"200%заставам зад това което е написал и мисли,,,,,,а на колегата"слявянчо"ще кажа следното:недей да учиш спортна психология,,,,а отиди на психолог---обезателно!!!!!!!Ще ти препоръчам професор Кайков,ти сигурно си пропуснал лекциите при него,ноо той ще те научи как:чрез вербална сугестия ще се освободиш от съдържанието на свръх отрицателните си емоции и преживявания и как чрез оптимистичен силогизъм ще изтласкаш напрежението...................и се надявам след това да мога да продължа да вървя по -улиците на столицата и тн.без някой умен полицай-БАРЕТА ,завършил Спортната Академия да ме гръмне със законното си оръжие,само защото е пропуснал да се образова когато е трябвало!!!!!!!!!!!!ПОЛИЦАЙ СЕ СТАВА ПО-ПРИЗВАНИЕ,А НЕ ОТ НАБИТО ЧУСТВО ЗА МАЛОЦЕННОСТ.


Top
 Profile  
 

PostPosted: Tue Apr 07, 2009 10:14 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Aug 30, 2008 8:15 pm
Posts: 68
Похвално академично изказване колежке. Жалко само че е малко невярно. Но като ти гледам изказването, чудя се какво ли е твоето призвание?


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Apr 27, 2009 8:39 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Sat Sep 13, 2008 2:47 am
Posts: 52
Location: Sofia, Bulgaria
Не знам нейното призвание какво е, ама някои си мислят, че призванието им е само да ги вее вятъра...

_________________
Image


Top
 Profile  
 

За призванието
PostPosted: Tue May 12, 2009 10:19 am 
Offline

Joined: Mon Feb 19, 2007 10:05 am
Posts: 90
Vander, предлагам да отворим темата "Призвание". Мисля, че наистина ще има интересни мнения. Може би ще споделят с нас кой за какво е призван на студентската скамейка, т.е какво е призванието на студента.


Top
 Profile  
 

Уха
PostPosted: Sun Jun 21, 2009 8:18 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Колеги тази година мисля да запиша магистратура! Завръщам се с гръм и трясък. :lol:


Top
 Profile  
 

Re:
PostPosted: Sat Dec 19, 2009 1:19 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Здравейте колеги. Не бях влизал доста време във форума но реших да рагледам. И останах изумен. По принцип се мисля за балансирана личност но като погледнах следното писание "мааалкооо" се подразних.

[quote="kamelia9931"]Брааааааво на колегата"студент"200%заставам зад това което е написал и мисли,,,,,,а на колегата"слявянчо"ще кажа следното:недей да учиш спортна психология,,,,а отиди на психолог---обезателно!!!!!!!Ще ти препоръчам професор Кайков,ти сигурно си пропуснал лекциите при него,ноо той ще те научи как:чрез вербална сугестия ще се освободиш от съдържанието на свръх отрицателните си емоции и преживявания и как чрез оптимистичен силогизъм ще изтласкаш напрежението...................и се надявам след това да мога да продължа да вървя по -улиците на столицата и тн.без някой умен полицай-БАРЕТА ,завършил Спортната Академия да ме гръмне със законното си оръжие,само защото е пропуснал да се образова когато е трябвало!!!!!!!!!!!!ПОЛИЦАЙ СЕ СТАВА ПО-ПРИЗВАНИЕ,А НЕ ОТ НАБИТО ЧУСТВО ЗА МАЛОЦЕННОСТ.[/quote]

Човека с никнейм kamelia9931 не мога да го нарека колега. Изумен съм от разсъжденията ви, които меко казано са в сферата на безумието. Първо няма общо с темата написаното. Второ нямам нужда да ходя на психолог защото Майка ми е психолог. Трето професор Кайков има доста пропуски в лекциите си! Четвърто можете да ми завидите за контрола на емоциите ми и психиката ми. Пето ако ви гръмне някой най вероятно ще е заради глупостите които създавате! Шесто имам лично оръжие и мисля че имам качествата да го притежавам и използвам. Седмо имам доста повече от вас дипломи, сертификати и признания и не мисля да го доказвам пред вас. И осмо малоценност ще придобиете вие като ме зърнете дори и за секунда.

Ще ме извините Модераторите но имам и един въпрос към личноста kamelia9931. Случайно да сте от провинцията?


Top
 Profile  
 

Re: Re:
PostPosted: Sat Dec 26, 2009 11:04 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
slaviancho wrote:
Здравейте колеги. Не бях влизал доста време във форума но реших да рагледам. И останах изумен. По принцип се мисля за балансирана личност но като погледнах следното писание "мааалкооо" се подразних.

kamelia9931 wrote:
Брааааааво на колегата"студент"200%заставам зад това което е написал и мисли,,,,,,а на колегата"слявянчо"ще кажа следното:недей да учиш спортна психология,,,,а отиди на психолог---обезателно!!!!!!!Ще ти препоръчам професор Кайков,ти сигурно си пропуснал лекциите при него,ноо той ще те научи как:чрез вербална сугестия ще се освободиш от съдържанието на свръх отрицателните си емоции и преживявания и как чрез оптимистичен силогизъм ще изтласкаш напрежението...................и се надявам след това да мога да продължа да вървя по -улиците на столицата и тн.без някой умен полицай-БАРЕТА ,завършил Спортната Академия да ме гръмне със законното си оръжие,само защото е пропуснал да се образова когато е трябвало!!!!!!!!!!!!ПОЛИЦАЙ СЕ СТАВА ПО-ПРИЗВАНИЕ,А НЕ ОТ НАБИТО ЧУСТВО ЗА МАЛОЦЕННОСТ.


Човека с никнейм kamelia9931 не мога да го нарека колега. Изумен съм от разсъжденията ви, които меко казано са в сферата на безумието. Първо няма общо с темата написаното. Второ нямам нужда да ходя на психолог защото Майка ми е психолог. Трето професор Кайков има доста пропуски в лекциите си! Четвърто можете да ми завидите за контрола на емоциите ми и психиката ми. Пето ако ви гръмне някой най вероятно ще е заради глупостите които създавате! Шесто имам лично оръжие и мисля че имам качествата да го притежавам и използвам. Седмо имам доста повече от вас дипломи, сертификати и признания и не мисля да го доказвам пред вас. И осмо малоценност ще придобиете вие като ме зърнете дори и за секунда.

Ще ме извините Модераторите но имам и един въпрос към личноста kamelia9931. Случайно да сте от провинцията?



В първите ти редове наистина си личи, че си чадо на психолг, но в последните няколко ми се разбиха представите! Не можах да те разбера защо говориш в множествено число? А за чувството, което ще придобием като те видим не можеш да знаеш какво ще е :) малоценност ли, възхищение ли, може да почнем и да се смеем... един Бог знае какво ще е.... а и Бойко Борисов също :D шега :P
Мисля, че каквото имаш да казваш трябва да го кажеш, на този, който е предизвикал тези емоции в теб, а не на ВСИЧКИ! Чао и успех в начинанията ;)

_________________
Image


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Wed Feb 03, 2010 3:53 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Обучението върви успешно. В моята група има и един служител на ДАНС. Ако някой чуе за корупция колеги да ми каже. За сега всичко е утихнало. Дано схемата се е провалила ... :D


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Wed Nov 24, 2010 11:12 pm 
Offline

Joined: Fri Jun 04, 2010 9:12 pm
Posts: 28
Location: София
Някои мнения в тази тема доста ме развеселиха :lol:

За съжаление, проблемът с корупцията е много неприятен :u (макар и да не е толкова очевиден, колкото е в УНСС). Лично аз не мога да приема плащането като алтернатива за вземане на изпит. Ноо това си е мое мнение. Който е свикнал наготово, едва ли ще мисли така. Или ако няма време да си изкара курсовете, но все пак :| .


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Thu Dec 16, 2010 1:40 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Веселбата по приключи вече. След магистратурата следващата цел е докторантура. Но и там има едни дребни игрички ... За сега в НСА намаляха изпитите но скоро един познат се похвали че си е платил биохимията. И все се чудя кога ще се вземат по сериозни мерки. Май трябва на ниво Министерство да се обърна. И пълна смяна на преподавателите!!!


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Sun Dec 19, 2010 11:48 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
slaviancho wrote:
Веселбата по приключи вече. След магистратурата следващата цел е докторантура. Но и там има едни дребни игрички ... За сега в НСА намаляха изпитите но скоро един познат се похвали че си е платил биохимията. И все се чудя кога ще се вземат по сериозни мерки. Май трябва на ниво Министерство да се обърна. И пълна смяна на преподавателите!!!



Ехееее. РЕВОЛЮЦИЯ!!!
Много бунтари има в това НСА, к'во става тук? :shock:

_________________
Image


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Sun Dec 19, 2010 10:47 pm 
Offline

Joined: Fri Jun 04, 2010 9:12 pm
Posts: 28
Location: София
Е затова е НСА, а не УНСС :D :D :D


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Thu Dec 23, 2010 1:55 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Аз мисля че има решение на проблема. Повечко любов да даряваме на преподавателите. Те ще са притеснено изчервени и доволно задоволени. Ще ни пускат на изпитите и ще се веселим в някой кръчма заедно. А може и рожби да се появят :lol: НСА си е НСА и по Света. Не случайно се цени по Щатите и Канада. А бунтарите като нас ще оправят света и т.н. :roll:


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Fri Dec 24, 2010 1:54 am 
Offline

Joined: Fri Jun 04, 2010 9:12 pm
Posts: 28
Location: София
"Любов"!?!? :D :D :D Не бях чувала тоя начин за вземане на изпити да се нарича така


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Tue Mar 01, 2011 3:27 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Nov 05, 2009 10:31 pm
Posts: 13
Location: Гадната София
Всичко идва от гимназията - в много училища , годините след 7-ми клас са формалност , като учениците отвикват от ученето ...
Сега , може да си представите един такъв ученик , влиза в НСА - където голяма част от колегите му също не си дават зор ...

Разбира се и институцията (нса) има вина , винаги има повече от 1 виновник...

_________________
Всички пътища , рано или късно водят до НСА . . .


Top
 Profile  
 

Re: Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
PostPosted: Wed Oct 05, 2011 1:36 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Нещо се е позатишила темата. Сигурно корупцията ее спряла. Аз още си уча в НСА 5 та специалност ама току виж чудо станало :-()


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron