All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 
  Print view

Новото лице на форума...
Author Message
PostPosted: Mon Mar 03, 2008 6:15 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Браво Вандер, прекрасно си променил изгледа на форума!
Новото му лице ми допада!
Радвам се, че се отвориха дискусии и за курсовете по ски и тао, вярвам, че тези курсове оставят силни спомени в съзнанието на всеки студент!

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

...
PostPosted: Sun Mar 09, 2008 2:51 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
Гледам нещо много модератори са станали..За този малък форум засега сте цели 4 човека, ако броя правилно. Ако ми кажете и какъв е смисълът на тази организация, при положение, че никой не влиза, добре , има няма 10-тина човека влизат тук.
!? Тааа..не виждам смисъла, ако някой може да обясни за какво иде реч!?


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 8:00 pm 
Нещо пречи ли ти?
Нито им се плаща, нито пък са гафили до сега. Сигурна ли си, че има проблем, че са много модератори или има проблем, че ти не си от тях?
Смисъла на тази организация е, че има много спам-ботове и колкото повече модератори има, толкова по-често ще влиза някой и ще трие спама.


Top
  
 

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 9:03 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
Vander wrote:
Нещо пречи ли ти?
Нито им се плаща, нито пък са гафили до сега. Сигурна ли си, че има проблем, че са много модератори или има проблем, че ти не си от тях?
Смисъла на тази организация е, че има много спам-ботове и колкото повече модератори има, толкова по-често ще влиза някой и ще трие спама.



тръгваш много нападателно ми се струва с въпроса. Не , не ми пречи, не знаех, че не мога да изразя мнението си!
нямам претенции да бъда модератор, нито администратор, нито какъвто и да е било човек в този форум. Точно това си мислех, че ще си помислите, когато попитам, ама здраве да е.
но като потребител в тези дискусии съм забелязала, че вече има доста хора. Както и да е. Не ми влиза в работата.Явно добре, че не влизам често.

Има един проблем с форума, но може би и това не ми пречи и ще си замълча. Дано го видите скоро.
Лека вечер Вандер!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 4:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Ако говориш за проблема с цитатите и оцветяването на текст ( което от известно време не се получава)- сме го видели отдавна... това проблемче ... ти обаче можеше да ни кажеш, без да иронизираш нашата наблюдателност...
Ако става въпрос за нещо друго- моля те, сподели...

На мен ми направи впечатление, че когато не влизам с ника си, а влизам като гост, най- отдолу на " кой е онлайн" не се изписва, че има 1гост онлайн съответно или там колкото са... ами стои когато и да го погледна на 0... ако може това някой да ми го обясни...

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

Re: Новото лице на форума...
PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:04 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
g_k wrote:
: Браво Вандер, прекрасно си променил изгледа на форума!
Новото му лице ми допада!
Радвам се, че се отвориха дискусии и за курсовете по ски и тао, вярвам, че тези курсове оставят силни спомени в съзнанието на всеки студент!


Какъв е изгледа на форума, че не можах да разбера!?

_________________
Image


Last edited by krasko on Mon Mar 10, 2008 6:23 pm, edited 5 times in total.

Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:07 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
:shock: ........
Еми не виждаш ли как са формулирани подфорумите???
Отворени са дискусии за СКИ, ТАО, имаме си БОРСА за учебници, ръководства, помагала и пр.
На теб както преди ли ти изглежда???

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:14 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
Помислих че говориш за облика му ( ноякой нов темплейт) извинявай...
Колкото до цитатите, болд шрифта и всичко свързано с HTML-а, не излизат, защото не е включен мисля.... във профила на всеки потребител има "Винаги разрешавай HTML" направете си го да е да... а другото ще оставим на админ-а :)

g_k wrote:
:shock: ........
Еми не виждаш ли как са формулирани подфорумите???
Отворени са дискусии за СКИ, ТАО, имаме си БОРСА за учебници, ръководства, помагала и пр.
На теб както преди ли ти изглежда???



ето да видиш че излизат :Ppp

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:24 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
моля Вандер или някои знаещ и можещ да ми изтрие акаунта. Ако пък не може ще си стои така, без значение.

Мерси предварително.

Проблем е , че изписва ново съобщение из форум , а всъщност такова ново няма. Явно е изтрито, но то стои. На мен ми го изписва понякога.

Друг проблем е този, за който ти споменаваш, да.

Та ако може да се реши моя проблем благодаря.
Борсата за учебници е много хубава и се радвам, че сте я осъществили.

Така. Това е от мен.


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
извинявай, че така питам, знам, че не е прилично, но ако можеш да ми отговориш- защо да ти трие акаунта?

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:48 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
g_k wrote:
извинявай, че така питам, знам, че не е прилично, но ако можеш да ми отговориш- защо да ти трие акаунта?


Ако аз имам какво да кажа към форума, ще го кажа на теб , когато те видя в академията.
Причина основателна не бих казала, че има. Не съм човек, който се обижда или засяга или нещо от сорта, не желая обаче подобни коментари.
Така или иначе те познавам, виждаме се ако не всеки ден, то през ден. Мисля, че ползата е същата :)
Нищо лично към никой :)


Ще се видим утре на упражнението по АФА. Ще карам с вашата група сутринта :)


Top
 Profile  
 

PostPosted: Tue Mar 11, 2008 3:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Student wrote:
моля Вандер или някои знаещ и можещ да ми изтрие акаунта. Ако пък не може ще си стои така, без значение.


Лично аз смятам, че ако не влизаш и не споделяш мнението си във форума наш, той ще стане едно по- скучно място...... не, че сега е много увлекателно и занимателно тук, но без теб ще е по- зле...
та.. приканвам те да продължаваш да пишеш.. и да си споделяме, защото форумът може да бъде много полезно място...


Student wrote:
Проблем е , че изписва ново съобщение из форум , а всъщност такова ново няма. Явно е изтрито, но то стои. На мен ми го изписва понякога.


И на мен ми се появява така периодично, но напоследък зачести...
Ето днес влизам и ми свети с уж нов пост в 2 подфорума, а всъщност няма никакви нови постове...
Вандер- защо така? На теб случвало ли ти се е ?

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Tue Mar 11, 2008 6:35 pm 
На всички се случва. Не мога да съм сигурен, но мисля, че е заради някакъв скрипт, който може би Ник е инсталирал, и който автоматично трие определени постове от базата данни.


Top
  
 

PostPosted: Tue Mar 11, 2008 7:25 pm 
Сега си спомням и че ми беше казал, че е махнал възможността да се добавят bbcode тагове за url. (който разбира какво съм написал, добре, който не - не го интересува така или иначе)


Top
  
 

PostPosted: Tue Mar 11, 2008 7:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
Може би заради ботовете, които публикуват розови сайтчета и т.н. :) начин да не се влиза в тези сайтове, не и начин да не се допускат изобщо спамери във форума

_________________
Image


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron