All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page 1, 2  Next
  Print view

Знаете ли за корупцията със изпитите?
Да 68%  68%  [ 25 ]
Не 27%  27%  [ 10 ]
Какво е това корупция? :-) 5%  5%  [ 2 ]
Total votes : 37

Кога ще се пребори корупцията с продаването на изпити?
Author Message
PostPosted: Fri Oct 19, 2007 11:26 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Писна ми от тази стройна система. Все повече страдат студентите. Защо продължават да си работят тези подкупни учители? Или и те са богопомазани?

П.С. Аз си прекъснах убучението при първия опит за подкуп и съжалявам че ги откарах 10 години. Сега и цените по високи и съм позабравил някои неща. :lol:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 12:09 pm 
Е кажи кои са тези учители, какво преподават, какви са им цените...
Какво очакваш да ти отговорим както си задал така темата? Дай някакви подробности.
Корупция има навсякъде. Наистина първата стъпка е да можеш да разпознаеш, че има. Ама до края има още много. Дай детайли.


Top
  
 

Добрее
PostPosted: Fri Oct 19, 2007 6:01 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Не знам дали умишлено се правиш че не ги знаеш. Значи имам телефона на човека първо който ми уреди физиологията и биохимията. Мой приятел си изкара анатомията, ММ и кинезитерапията. Знам имената но за сега ще си ги попремълча. Искаш цени добре: биомеханика 650 от този месец преди това струваше 550.
биохимия 600 до скоро беше 500.
физиология 500 за трите части. До скоро 350.
мм 300 до скоро 250. Протоколи за мм 50 лв.
тмфв 200 от друг човек. И т.н.

Знаеш ли кое е смешното? Че като завърша ще стана полицай! Мисля да спра до тука...


Top
 Profile  
 

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 10:07 pm 
Ами аз наистина не ги знам тия неща, взел съм си изпитите с учене, не с плащане. Сигурно и за това не мисля да ставам полицай...
Интересно, в духа на бъдещото ти поприще, като знаеш имената и всичко, защо не ги разобличиш тези хора и ще намалим корупцията в академията.


Top
  
 

PostPosted: Sun Oct 21, 2007 10:01 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Е ще кандидаствам за барета за да имам власта да разбия главата на някой който си го заслужава. И със мене и без мене корупцията ще продължи. Нещата се оправят от горе. Корупция в НСА имаше и преди 15 години и ще има и за напред. Въпроса е че не трябва да страдат обикновените студенти за сметка на платежоспособните борци и футболисти и за звездните спортисти. Сега съм се захванал да тикна в затвора трима пласьори на дрога и това ми е приоритет. Не мислиш ли че те повече си го залсужават. М ще ти кажа единия корумпиран Атанасов по биохимия!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 2:56 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Хихи скоро натопих един даскал и много лоши изгоря. От сериозните предмети. Няма да го уволнят но със сигурност спрях корупцията в този предмет! :lol:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Fri Nov 16, 2007 3:35 pm 
Offline

Joined: Fri Nov 16, 2007 3:27 pm
Posts: 1
Location: sofia
Славянчо,много си се надъхал май.


Top
 Profile  
 

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 2:38 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Надъхал съм се и още как. Не може някои да прави по 5000 - 6000 хиляди лева от студенти. Просто е гавра. Все пак има Всевишен той си знае работата!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 2:41 pm 
Offline

Joined: Thu Jul 12, 2007 8:15 pm
Posts: 74
Location: Varna
koga li .....

кога ли........НИКОГА



Служебно: Спазвай правилата!!!
Тук се пише на КИРИЛИЦА!!!
g_k


Top
 Profile  
 

Абе...
PostPosted: Thu Nov 22, 2007 12:55 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Mar 29, 2007 2:28 pm
Posts: 3
Славианчо,
Нещо си пообъркал!
Пишеш, че си си уредил няколко изпита, ами що не седна да научеш бе оланкоолу?
Що предложи кинти на дскалите а ?
В 90 % от случаите на взимане на пари инициатор са МЪРЗЕЛИВИ, НЕГРАМОТНИ И и в повечето случаи богати студенти...
Разбира се има мърша и сред преподавателите...но 10 %....
Айде със здраве!

_________________
"До всеки мъдрец безплатно има глупачка, до която мъдрецът изглежда по-тъп и от гъз."


Top
 Profile  
 

Re: Абе...
PostPosted: Tue Dec 18, 2007 12:55 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
bat-valio wrote:
Славианчо,
Нещо си пообъркал!
Пишеш, че си си уредил няколко изпита, ами що не седна да научеш бе оланкоолу?
Що предложи кинти на дскалите а ?
В 90 % от случаите на взимане на пари инициатор са МЪРЗЕЛИВИ, НЕГРАМОТНИ И и в повечето случаи богати студенти...
Разбира се има мърша и сред преподавателите...но 10 %....
Айде със здраве!


Браво bat-valio, добре си го казал, обаче нашите мили преподаватели се разглезват не толкова от мързеливите и богати бг студенти, а по-скоро от неграмотните гърци :evil: Тези хора ми станали 4ти курс, вече завършват, а не могат името на български да си кажат!!!!!Срам и позор!!!!


Last edited by g_k on Sun Jan 27, 2008 11:13 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 

Re: Абе...
PostPosted: Wed Dec 19, 2007 3:13 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
bat-valio wrote:
Славианчо,
Нещо си пообъркал!
Пишеш, че си си уредил няколко изпита, ами що не седна да научеш бе оланкоолу?
Що предложи кинти на дскалите а ?
В 90 % от случаите на взимане на пари инициатор са МЪРЗЕЛИВИ, НЕГРАМОТНИ И и в повечето случаи богати студенти...
Разбира се има мърша и сред преподавателите...но 10 %....
Айде със здраве!


Оланкуло! Прекъснах защото ми поискаха пари за изпита по биомеханика. Там беше преломния момент. Бях държавна поръчка и всичко беше супер. Следващото беше биохимия където ми поискаха пари. Прекъсвайки минах казармата, ожених се и се разведох. Върнах се в НСА да довърша започнатото. Но всичко се оказа още по зле! Аз кинти не съм предложил на никой, хората сами си поискаха. Господина със уреждането сам дойде. Първо 90% от разбирачите като тебе са от село или са комлексирани. Не си позволявай да давш дефиниция със завряната глава в пясъка. За грамотност явно си правил тестове за интелигентност. За мързеливи си го разбрал от личен опит от всичките 26000 студента, който са минали през НСА. За богатите не знам как си го помисли при условия че всички свързват едвам двата края. Аз много мразя когато някой се опитва да критикува безпочвено. Я стани юнако и пребори корупцията. Остава ми един изпит и се радвам че ще се махна веднъж за винаги от това място. И скоро от държавата. Приятно учене и не си затваряй очите!

П.С. Малко буйствам ама не е от младоста. Може да има изригвания или е от глобалното затопляне. И Костов не виновен за всичко. Айде честит ректор!


Top
 Profile  
 

Корупция......
PostPosted: Tue Dec 25, 2007 9:45 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
slaviancho wrote:
Писна ми от тази стройна система. Все повече страдат студентите. Защо продължават да си работят тези подкупни учители? Или и те са богопомазани?

П.С. Аз си прекъснах убучението при първия опит за подкуп и съжалявам че ги откарах 10 години. Сега и цените по високи и съм позабравил някои неща. :lol:

Здрасти, пуснах анкетка за трудните изпити, на които най-често студентите са принудени да си плащат заради преподаватели, късащи ги без причина..... Но явно в този форум никой, никога не е изпадал в такава ситуация и всички са си взели безпроблемно изпитите........ На теб за кои изпити са ти искали пари?


Last edited by g_k on Sun Jan 27, 2008 11:14 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Jan 03, 2008 11:44 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Ами като започнеме с биомеханиката, биохимията, физиологията, тмфв, плуване, мм и още. Въпроса е че различни хора са ми пускали оферти. Как работи системата не е ясно. Но дори преподаватели са ми предлагали да уредят изпити. Абе България с две думи :-)


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Jan 28, 2008 1:26 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Jul 24, 2007 1:20 pm
Posts: 9
Location: from the dark side of the cookie
Знаете ли , защо никой не иска да каже имената на преподавателите, на който се плаща ??? Защото всички ни е страх!
Срамно е да се признае, но е така. На големите курсове вече не им пука и гледат само как да се махнат от тук - нали вече са го минали това.
На Държавата пък й пука още по малко. Мислите ли, че ще изслуша някой беден студент, взет от с. Горно Надолнище, за това как някой преподавател му е искал пари за изпита . Още по малко, че и трансфера на кинти не минава директно от ръка на ръка, а чрез посредник...
Това ще е битка, при която ще има само един паднал - талантливия Пеньо Караславов от с. Стърчипишково.
Това е суровата истина - нито Полиция, нито съд , нито студентски съвет може да помогне в такава ситуация...

_________________
Сексът е съгласие между двама души.Аз съм съгласен и ако ти си съгласна, не ме интересува мнението на приятеля ти.


Top
 Profile  
 

PostPosted: Wed Feb 13, 2008 11:04 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
slaviancho wrote:
Нямам пари да си купя снайпер. Иначе ще видиш как се оправят нещата. Поне едно ме успокоява че на ония свят нищо няма да занесеме освен спомените :lol:

:shock: :shock: :shock:

_________________
Дори и най-слабата светлина блести в тъмнината!!!


Top
 Profile  
 

Ухааа
PostPosted: Thu May 15, 2008 1:15 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Честито колеги успешно изгърмях двама преподаватели няма да споделям имена. Единия беше от механиката. Много съм доволен. Искам да ме поздравите :lol:


Top
 Profile  
 

Re: Ухааа
PostPosted: Thu May 15, 2008 11:28 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
slaviancho wrote:
Честито колеги успешно изгърмях двама преподаватели няма да споделям имена. Единия беше от механиката. Много съм доволен. Искам да ме поздравите :lol:

Изгърмя?!?!?!?! :shock:
Какво искаш да кажеш?

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu May 15, 2008 6:28 pm 
Искрено се надявам да не е буквално, защото иначе имаме малко по-голям проблем от корупцията....


Top
  
 

хахаха
PostPosted: Wed May 21, 2008 12:34 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
Еее нямам предвид че съм ги пуснал по пътеката на Всевишния. Просто си намериха майстора и сега единя си дири работа. Нека им е ама като направя сметка какъв доход са си докарали през годините ... Поне горе нищо няма да занесът някой ден :lol:


Top
 Profile  
 

Re: хахаха
PostPosted: Wed May 21, 2008 9:42 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 31, 2008 6:12 pm
Posts: 274
Location: София
slaviancho wrote:
Еее нямам предвид че съм ги пуснал по пътеката на Всевишния. Просто си намериха майстора и сега единя си дири работа. Нека им е ама като направя сметка какъв доход са си докарали през годините ... Поне горе нищо няма да занесът някой ден :lol:

Не знам за кой става на въпрос, но не съм чул за уволнен преподавател.

_________________
Животa е това, което ти се случва докато правиш планове за друго :)
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Jul 03, 2008 1:21 am 
Offline

Joined: Thu Jul 03, 2008 12:41 am
Posts: 6
Location: sofia
славианчо, що не вземеш да поостанеш в академията още някоя и друга година, да се вземат малко в ръце и да престанат да са толкова безочливи. а и съмишленици ще намериш..... :wink:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 11:59 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 19, 2007 11:22 am
Posts: 51
Location: 100% Софянец
doktora wrote:
славианчо, що не вземеш да поостанеш в академията още някоя и друга година, да се вземат малко в ръце и да престанат да са толкова безочливи. а и съмишленици ще намериш..... :wink:


Ами сега ще влизам в полицията. Чакам да приемат закона. Следващата година мисля да запиша спортна психология. И да му мислят като се върна пак ама от редиците на закона! :lol:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Fri Oct 10, 2008 2:56 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Oct 09, 2008 1:46 pm
Posts: 6
Прочетох по горе за гърците едно мнение и съм напълно съгласна .Тия неграмотници са дори и с по-високи оценки от нас :twisted: :twisted: :twisted: Имах в групата си един такъв византиец и се скарах с него големи боклуци са мен ме изпитват за оценка да преподавам урок а той ми се лигави и проваля всичко.

Та по темата не съм съгласна че заради мързел си плащаме изпитите (аз лично да сега не съм плащала но ще се възползвам за физиологията)някои работят други имат малки деца трети учат а нарочно ги късат а някои просто сса принудени да платят иначе ще бъдат изгонени от общежитие .

Колежке, моля използвайте препинателни знаци.
Без тях, постовете ви са трудни за четене.
Когато искате да допълните нещо, използвайте бутона ЕДИТ. Така ще избегнете постването на ново ( ненужно) мнение.
Мерси.
g_k


Top
 Profile  
 

PostPosted: Fri Oct 10, 2008 2:58 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Oct 09, 2008 1:46 pm
Posts: 6
а за ТАО и Ски не виждам как вървят цените ????? :P :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sat Oct 11, 2008 12:55 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
bon_bon wrote:
Прочетох по горе за гърците едно мнение и съм напълно съгласна .Тия неграмотници са дори и с по-високи оценки от нас :twisted: :twisted: :twisted: Имах в групата си един такъв византиец и се скарах с него големи боклуци са мен ме изпитват за оценка да преподавам урок а той ми се лигави и проваля всичко.

Та по темата не съм съгласна че заради мързел си плащаме изпитите (аз лично да сега не съм плащала но ще се възползвам за физиологията)някои работят други имат малки деца трети учат а нарочно ги късат а някои просто сса принудени да платят иначе ще бъдат изгонени от общежитие .

Колежке, моля използвайте препинателни знаци.
Без тях, постовете ви са трудни за четене.
Когато искате да допълните нещо, използвайте бутона ЕДИТ. Така ще избегнете постването на ново ( ненужно) мнение.
Мерси.
g_k



a каква е причината един студент да си плати изпитите?! Ти защо ще си плащаш физиологията?
... заради това, че не си учила, а трябва да запишеш, защотоси с повече от 3 изпита!?
.... заради това, че просто не ти се влачи и трябва да направиш нещо по въпроса
.... заради това, че си чула, колко е гаден изпита и друг начин няма
.... не ти се занимава изобщо

нищо друго не ми идва на ум.
колкото до гърците. изпускате факта, че между тези 10000 х n степен студенти от Кипър, има и такива, които се справят много добре и които учат много и говорят български без да се разбира,че са чужденци. Лично познавам такива. Отделен въпрос е, че ползват някакви преференции и повечето не се справят. Така или иначе забравяте, че в днешно време между университетите и училищата и децата и студентите съществува бизнес - чувала си предполагам за Подател и получател.. това е в днешното образпвание, съгласни сте предполагам?
не моисля, че е удачно и възпитано да обиждаш който и да е студент пои този начин, независимо дали е от Кипър или от някаква друга страна! Без да съм модератор те моля да спазваш нормалния тон тук.

Като цяло нивото на всеки идващ следващ випуск е просто отчайващо. Плащането на изпити се превръща в практика, много малкос туденти учат. В четвърти курс ще ви се наложи обаче малко или много да приложите това, кйоето "сте научили" по време на целия курс лекционен.

Надявам се колегите от моя курс да ме разберат и по-точно Галя... :)
Гале, оздравя ли, какво стана?!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sat Oct 11, 2008 5:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
Student wrote:


a каква е причината един студент да си плати изпитите?! Ти защо ще си плащаш физиологията?
... заради това, че не си учила, а трябва да запишеш, защотоси с повече от 3 изпита!?
.... заради това, че просто не ти се влачи и трябва да направиш нещо по въпроса
.... заради това, че си чула, колко е гаден изпита и друг начин няма
.... не ти се занимава изобщо
нищо друго не ми идва на ум.


Надявам се колегите от моя курс да ме разберат и по-точно Галя... :)
Гале, оздравя ли, какво стана?!


Муахаха, хубаво чувство за хумор Кали!
Разбирам те, но по отношение на гърците( кипърците) имам доста резерви...
Масата не може да си напише името на български, камо ли да вземе даден изпит...
Винаги има изключения Кали, но тук говорим за болшинството.

Иначе аз съм все по- добре, все още не се чувствам напълно оздравяла, но подобрението е налице.. 8)


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sat Oct 11, 2008 7:57 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Oct 09, 2008 1:46 pm
Posts: 6
Вие яко сте се вкарали във филми .Истината е че повечето студенти са си плащали поне един изпит ...колкото и да не искат да го направят ,принудени са от обстоятелствата.Представи си учиш за даден изпит отиваш отдоваряш на въпросите поне за 4 и те късат ,втори път същата работа трети пак а може и тогава да ти го дадат (нали знаете неписаното правило че от третият път го дават).А според вас имаме ли времето и нервите да с еподиграват с нас /?????Защото за мен това е подигравка.

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sat Oct 11, 2008 8:05 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Dec 17, 2007 1:20 pm
Posts: 349
Location: София
bon_bon wrote:
Вие яко сте се вкарали във филми .Истината е че повечето студенти са си плащали поне един изпит ...колкото и да не искат да го направят ,принудени са от обстоятелствата.Представи си учиш за даден изпит отиваш отдоваряш на въпросите поне за 4 и те късат ,втори път същата работа трети пак а може и тогава да ти го дадат (нали знаете неписаното правило че от третият път го дават).А според вас имаме ли времето и нервите да с еподиграват с нас /?????Защото за мен това е подигравка.


Скъпа ми колежке, вземи попрочети коментарите из форума и тогава се изказвай!
Единствено тогава ще ти стане ясно на какво мнение сме с Кали по въпроса с плащането- вземането на изпити- учене за изпити!
Не е нужно да пиша отново, че на механика драгият госдин Аракчийски ме е късал 2 пъти, а и двата имах написано на листа поне за 4ри!!! :arrow: Вэобще не бях допусната до устен изпит...
Взех го от 3ия път с 3ка...
Но кво ли ти обяснявам, ти не си си направила труда да прочетеш тук -таме, а вече ни размахваш пръст-.....
:shock:


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 1:06 pm 
Offline

Joined: Fri Sep 07, 2007 10:51 am
Posts: 173
не знам дали съм се вкарала във филми, но ти определено не разбираш нищо от това, което аз ти казвам.
ами нека започнем отначало в такъв случай.

все отнякъде трябва да разбереш , че можеш да си платиш даден изпит.
това естествено са колегите, които понякога не могат да пропуснат възможноста да не се похвалят, че този изпит вече няма да им създава проблеми и неприятности.
и тук сега наплашена, че и теб ще те скъсат на изпита, защото видите ли целия випуск е ужасно изплашен..леле и мале...
имаш два варианта :
1. решаваш все пак да се пробваш. но тук имаме пак два варианта :
а. да учиш здравата
и
б. да препишеш , да не знаеш нищо, ама ей така да отидеш за обстановката и да си пробваш късмета.

след час или ден разбираш резултата. в повечето случаи не ти се занимава повече ако са те скъсали, защото не ти се ходи чак толкова на даскало, пък видители имаш 3-4-5-6 изпита и вече няма накъде.
това е едното.

второто ти решение може да бъде заради факта, че по физиология имаш едни колоквиуми, които трябва да вземеш преди да те допуснат до изпит. пъъък и те искат подготвен за часа, а и една такава стройна организация... казваш си - мога и бз това. пък и са три части, а и са тестове и учебниците изглеждат страшни чудовища..защо да се мъчиш.

.не мисля, че имаш нужда да пиша още по темата. и двете дето ти пишат в момента исе разправят с теб са стигнали тук по нормален път с четене и явяване на изпити.
механиката си я взех на поправителна сесия с много четене, изпитваха ме Аракчийски и ККЗ. На устния изпит ме изпитваха де. Имам 4. Не се гордея, но в този случай специално виждам , че оценката им не е реална, знам какво знам и какво мога и изобщо не се ядосвам.

В НСА има само няколк изпита, които могат да те спънат и те са сложени така, че да не ти се струпват много. Приела съм ги на времето като стъпала нагоре. това са :
1. анатомия донякъде, въпреки че за мен беше супер лесно и приятно.
2. биохимия - готини хора в катедрата, материала интересен, изпита предлага вариант за освобождаване, но тъй като студентите не са научени да учат... това е един от изпитите, на които има най -много скъсани студенти. отделен въпрос ако някой смятак, че имат отношение към него. това вече не го знам.
3. биомеханика - това си е изпит, който мъчи, но не е нещо, което не може да се вземе. има хора, на които наистина се правят проблеми. колкото и да знаят все ги късат или изобщо не знам каква е системата. но хайде да си признаем и факта, че има студенти, които ама дума не знаят и ред не са прочели и искат да изкарат ей така на късмет. Много от явяващите са хора, които разчитат на късмета си днес .. или на ама този път ще мине номера.

4. физиология - този изпит не знам какво ви мъчи толкова. три части. можеш да вземеш всяка една поотделно. ако решиш да вземеш частите отделно , всеки семестър по една част, за 3 семестъра си готов. макар че не виждам кой знае какъв проблем в самия изпит.

ами май са това. не се сещам за друго... ММ и Статистика не гиброя. може човек изцяло да се освободи, стига да си напрегне сивите клетки.

тааа защо ще си плащаш изпит? какво толклова те е изтормозило в НСА?! Или просто искаш да похарчиш малко пари? съжалявам за иронията, но не знам как иначе да подходя.

Галя, съгласна съм за студентите от Кипър. Но то е индивидуално, всеки иска нещо и го прави. Лошото е, че академичното ръководство позволява подобно нещо да се случва и е възможно да не знаят езика , а да учат. Пример знаеш в коя страна... имаме изпит по език за да зная, че аз съм способна да науча лекции и упражнения.

айде спирам, че стана дълго.


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron