All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
  Print view

НСА СПОРТ - "Треньор по футбол"
Author Message
PostPosted: Tue Jul 07, 2009 10:52 am 
Offline

Joined: Tue Jul 07, 2009 10:51 am
Posts: 10
Здравейте, искам да Ви помоля да ми кажете, какво съдържа изпита по футбол. От познати научих, че има теория (дали става дума за термините в футбола като: Авантаж, Засада, Контраатака, Препречване, Падащ лист и др.) или става дума за някакъв друг вид Треньорска теория.Теорията ме претеснява, защото нямам никаква яснота, каква може да бъде. За практическият изпит съм малко по-спокоен, но неизвестието винаги буди претеснения, не се претеснявам от собствените си качества, а от това какъв може да бъде. Дриблиране около коноси, удари, бройки, игра с глава, дълъг/къс пас. Дали има двустранна игра или нападател срещу защитник, за да се видят качествата на кандидатите. Абе с 2 думи, искам да помоля, някого който има яснота по-въпроса, малко да сподели с мен. Ще бъде безкрайно благодарен.
За съжаление, неможах да си взема справочника, а не съм от София.

Благодаря Ви!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Wed Jul 08, 2009 5:28 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 31, 2008 6:12 pm
Posts: 274
Location: София
Първо изясни за какъв изпит става на въпрос? Дали е кандидат-студентски или изпита в края на първи курс. Според мен питаш за кандидат-студентския. Този изпит няма теория. Има норматив, който трябва да покриеш, но си закъснял доста ми се струва.

_________________
Животa е това, което ти се случва докато правиш планове за друго :)
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Jul 09, 2009 11:16 pm 
Offline

Joined: Tue Jul 07, 2009 10:51 am
Posts: 10
Не успя да ме изненада - справих се! Надявам се 5.10 и 5.25 по БЕЛ, да стигнат, ако ли не... друг път. :)


Last edited by fenza on Tue Sep 01, 2009 4:13 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Aug 13, 2009 4:08 pm 
Offline

Joined: Thu Aug 13, 2009 4:00 pm
Posts: 1
А можете ли да дадете информация какви предмети се вземат под внимание и какво общо взето включва изпита,защото мисля да кандидатствам там до година :)


Top
 Profile  
 

PostPosted: Thu Aug 13, 2009 5:33 pm 
Offline

Joined: Tue Jul 07, 2009 10:51 am
Posts: 10
Изпита включва: 1) Жонглиран с топка 2) Пасове на средно/дълго разстояние 3) Минаваш покрай 6-7 конуса, 6 топки са ти наредени и стреляш към вратата.
Това е от практическият изпит, нищо сложно.. само не трябва да гълташ бастуна 8)
Другият е езикова култура, който според мен вкл. доста малко неща и е доста лесен.
Успех!

А ако питаш за балообразуването, удвоен практическия изпит, веднъж езиковата и дипломата.


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron