All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
  Print view

Знаеш ли нещо за Студенски съвет към НСА?
ъ? 18%  18%  [ 4 ]
ми...чувал/а съм 59%  59%  [ 13 ]
мн добри хорица,сички ги обичат 5%  5%  [ 1 ]
те са най-популярните студенти 0%  0%  [ 0 ]
че за к'во ни е па т'ва 18%  18%  [ 4 ]
Total votes : 22

А Студентски Съвет? Кои са те и за какво са?
Author Message
PostPosted: Wed Mar 28, 2007 10:53 pm 
Offline

Joined: Tue Mar 27, 2007 9:41 pm
Posts: 5
Студенстки съвет? Какво правят те,кои са те, защо са те, и с какво могат да ни бъдат полезни и могат ли?


Top
 Profile  
 

Защо не гласувам
PostPosted: Thu Mar 29, 2007 9:06 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Feb 26, 2007 12:09 am
Posts: 40
Анкетата е тенденциозна и поради това няма да гласувам, а ще помъдрувам :D

Студентският съвет е СЪВЕТ НА СТУДЕНТИТЕ. На "лабави" студенти, като anatolik, май съвета им пречи.

Ами поразтичай се малко, бе душка. Потърси ги! И то не, за да ти бъдат полезни с нещо, а за да попиташ как да се включиш в дейностите, които тези юнаци и девойки се опитват да развият, въпреки очевидното безразличие на хора като теб.

Като начало може да разгледаш форума и да попиташ кога ще се попълва състава на Студентския съвет, да изискаш правилника за дейността му, да попиташ за ролята на студентите при определяне на стипендиите, оценката за контрол на качеството на учебния процес и разни други забавни неща.

Желая ти успех!

_________________
Абе не съм ли ясна вече? Аман от тъпотии!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 6:26 pm 
Offline

Joined: Tue Mar 27, 2007 9:41 pm
Posts: 5
Sujalqvam ako sum vi zasegnal...

Съжалявам ако съм ви засегнал нещо, незнам с какъв статут сте и дали изобщо сте от НСА, но аз не съм искал да засегна никой от СТ. съвет, тичал съм и съм ги търсил ( макар и от скоро), но от едно място ми казват да търся на друго, казват " ами ти Ива Гигова не я ли знаеш"... но не съм имал честа да я познавам :( и при тези обстоятелства реших, че като СТ. съвет, ще мога да ги открия тук, във форума на НСА, където за съжаление единствените, които пишат са кандидат- студентите и евентуално някой студент...
Като СТ. съвет мислех, че са нещо като връзка м/у студенти и ръководство или греша? Незнам защо сте сметнали, че съм " лабав" студент и съжалявам ако съм създал такова впечатление... Наистина съм опитвал да намеря някой, но ми се струва не дотолкова добре организирано, а междувременно наистина ме интересува с какво се занимават, и не само с какво могат те да са ми от полза, но и аз ако мога да помогна...
Колкото до анкетата- действително е тенденциозна, но незнаех какви отговори да има като възможност и се бях повел от негативни емоции след като не успях да ги намеря...
Надявам се този път да не обиждам никого!
От друга страна мисля, че няма да е зле ако са ни известни във форума и имаме връзка с тях :)


Служебно: Спазвай правилата!
Тук се пише на КИРИЛИЦА!!!
g_k


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Apr 01, 2007 9:50 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Feb 26, 2007 12:09 am
Posts: 40
anatolik wrote:

Ot druga strana mislq 4e nqma da e zle ako sa ni izvestni vyv foruma i imame vryzka s tqh ;)


:D

Предлагам ти 4 възможности за връзка:

1. Да отидеш до стола на НСА и да попиташ за Яни - всички го познават;

2. Да направиш необходимото, за да се запознаеш с Ива Гигова;

3. Да огледаш съобщенията по таблата на първия етаж в Ректората;

4. http://www.nsa.bg/bg/page,1236.

Действай!

_________________
Абе не съм ли ясна вече? Аман от тъпотии!


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Apr 01, 2007 5:04 pm 
миналата година чаках специално да излезнат съобщения за попълване на студентския съвет, но такива не видях. не знам дали аз съм пропуснала, въпреки, че винаги чета това, което е изнесено на таблото. а след това разбрах, че автоматично е попълнен списъка с първокурници.

тази година не мога да отрека, че наистина има съобщения и на таблото и в интернет, но миналата година такива не видях. нямам обяснение защо.


Top
  
 

PostPosted: Tue Apr 03, 2007 7:51 am 
Offline
User avatar

Joined: Thu Mar 29, 2007 2:28 pm
Posts: 3
anatolik wrote:
Syjalqvam ako sym Vi zasegnal ne6to - nz s kakyv statut ste i dali izob6to ste ot NSA no az ne sym iskal da zasegna nikoi ot Studentski syvet, ti4al sym i sym gi tyrsil [makar i ot skoro], no ot edno mqsto mi kazvat da tyrsq na drugo kazvat "ami iva gigova ne q li znae6...' no ne sym imal 4esta da q poznavam :( i pri tezi obstoqtelstva re6ih 4e kato Studenstki syvet moga da gi otkriq tuk vyv 'foruma na NSA', kydeto za syjalenie edinstvenite koito pi6at sa kandidat-studentite i eventualno nqkoi student...
Kato studentski syvet misleh 4e sa ne6to kato vryzka m/u studenti i rykovodstvo ili gre6a. Ne znam za6to ste smetnali 4e sym 'labav' student i syjalqvam ako sym syzdal takova vpe4atlenie...
Naistina sym se opitval da namerq nqkoi no mi se struva ne dotolkova dobre organizirano a mejduvremenno naistina me interesuva s kakvo se zanimavat i ne samo s kakvo mogat te da sa mi ot polza no i az ako moga da pomogna...

Kolkoto do anketata- deistvitelno e tendenciozna no ne znaeh kakvi otgovori da ima kato vyzmojnost a i se bqh podvel ot negativni emocii sled kato ne uspqh da gi namerq.
Nadqvam se tozi pyt da ne obijdam nikogo!

Ot druga strana mislq 4e nqma da e zle ako sa ni izvestni vyv foruma i imame vryzka s tqh ;)


Какво ще кажеш, като начало да пишеш на кирилица?
:x
Анкетата (Ти) освен, че е тенденциозна и може би нарочно неграмотно написана, показва, че участваш заради самото участие!!
Ако беше проявил малко повече изобретателност или бе намерил време да поразпиташ...ех, може би и въпросите в анкетата щяха да са по на място...
Но така през компа е по-лесно....
Айде със здраве :wink:

_________________
"До всеки мъдрец безплатно има глупачка, до която мъдрецът изглежда по-тъп и от гъз."


Top
 Profile  
 

PostPosted: Sun Nov 16, 2008 12:32 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Apr 23, 2007 10:46 pm
Posts: 205
Location: Чирпан
ейй някой може ли да ми отговори защо от учителски факултет са имали избиране на студенти за студентския съвет а от КТСАТ не!
Все повече взимам да се убеждавам, че в тази академия с привилегии са ТФ и УФ пред КТ.

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Nov 17, 2008 12:12 am 
Offline
Site Admin

Joined: Sat Sep 13, 2008 2:47 am
Posts: 52
Location: Sofia, Bulgaria
Ако говориш за избирането преди 2 седмици което беше, то беше по простата причина, че някои студенти вече не са студенти и поради това не могат да участват в студентският съвет. Това е наложило събирането и избирането на студенти, които да ги заместят.
Привилегии към този или онзи факултет лично аз още не съм забелязал, най-големият проблем произтича от факта, че часовете за КТ се водят в доста по-разнообразни места и рядко в сградите на академията, което води до нарушаване на комуникацията с тях.

_________________
Image


Top
 Profile  
 

PostPosted: Mon Nov 17, 2008 11:44 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 31, 2008 6:12 pm
Posts: 274
Location: София
Никой от членовете на СС от КТ не е напускал и поради това нямаше избори в КТ.

_________________
Животa е това, което ти се случва докато правиш планове за друго :)
Image


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron